Patterns Server (7.x-1.0-alpha2) - en to ar translation catalogue (15 entries)

en: Title
ar: العنوان

en: Login successful
ar: تم تسجيل الدخول بنجاح

en: Author
ar: المؤلف

en: Description
ar: الوصف

en: Download
ar: تحميل

en: File
ar: ملف

en: Search
ar: بحث

en: Category
ar: التصنيف

en: Selected
ar: محدد

en: Comment
ar: التعليق

en: Score
ar: الدرجة

en: Please enter some keywords.
ar: من فضلك أدخل بعض الكلمات المفتاحية.

en: comment
ar: تعليق

en: Enter the terms you wish to search for.
ar: أدخل العبارات التي تريد البحث عنها.

en: UUID
ar: المعرف UUID
