Patterns Server (7.x-1.0-alpha2) - en to ast translation catalogue (9 entries)

en: Title
ast: Títulu

en: Author
ast: Autor

en: Description
ast: Descripción

en: Download
ast: Baxar

en: File
ast: Ficheru

en: Search
ast: Guetar

en: Category
ast: Categoría

en: Selected
ast: Esbilláu

en: Comment
ast: Comentariu
