Patterns Server (7.x-1.0-alpha2) - en to bn translation catalogue (8 entries)

en: Title
bn: শিরোনাম

en: Author
bn: লেখক

en: Description
bn: বিবরণ

en: Download
bn: ডাউনলোড

en: File
bn: ফাইল

en: Search
bn: অনুসন্ধান

en: Category
bn: বিভাগ

en: Comment
bn: মন্তব্য
