Patterns Server (7.x-1.0-alpha2) - en to bo translation catalogue (13 entries)

en: Title
bo: ཁ་བྱང

en: Author
bo: རྩོམ་མཁན

en: Description
bo: གསལ་བཤད

en: Download
bo: ཚུར་ལེན

en: File
bo: ཡིག་ཆ

en: Search
bo: འཚོལ

en: Category
bo: ཁྱབ་ཁོངས

en: Selected
bo: བདམས་ཟིན་པ

en: Comment
bo: དཔྱད་གཏམ

en: Score
bo: སྐར་གྲངས

en: Please enter some keywords.
bo: གནད་ཚིག་འགའ་ཞིག་ནང་འཇུག་བྱེད་རོགས།

en: Enter the terms you wish to search for.
bo: ཁྱེད་ཀྱི་འཚོལ་དགོས་པའི་ཐ་སྙད་ནང་འཇུག་བྱེད་དགོས།

en: Patterns
bo: དཔེ་ཡིག
