Patterns Server (7.x-1.0-alpha2) - en to bs translation catalogue (10 entries)

en: Title
bs: Naslov

en: Author
bs: Autor

en: Description
bs: Opis

en: Search
bs: Pretraga

en: Category
bs: Kategorija

en: Selected
bs: Odabrano

en: Comment
bs: Komentar

en: Please enter some keywords.
bs: Molimo unesite neke ključne riječi.

en: comment
bs: komentar

en: Enter the terms you wish to search for.
bs: Unesite tražene izraze.
