Patterns Server (7.x-1.0-alpha2) - en to ca translation catalogue (17 entries)

en: Title
ca: Títol

en: Login successful
ca: Inici de sessió correcte

en: Author
ca: Autor

en: Description
ca: Descripció

en: Download
ca: Baixa

en: File
ca: Fitxer

en: Search
ca: Cerca

en: Category
ca: Categoria

en: Selected
ca: Seleccionat

en: Comment
ca: Comentari

en: Score
ca: Puntuació

en: Downloads
ca: Descàrregues

en: Please enter some keywords.
ca: Introduïu algunes paraules clau.

en: comment
ca: comentari

en: Enter the terms you wish to search for.
ca: Introduïu els termes que voleu cercar.

en: Patterns
ca: Patrons

en: Uploaded
ca: Carregats
