Patterns Server (7.x-1.0-alpha2) - en to cs translation catalogue (15 entries)

en: Title
cs: Nadpis

en: Author
cs: Autor

en: Description
cs: Popis

en: Download
cs: Stáhnout

en: File
cs: Soubor

en: Search
cs: Hledat

en: Category
cs: Kategorie

en: Selected
cs: Vybráno

en: Comment
cs: Komentář

en: Score
cs: Skóre

en: Downloads
cs: Stažení souborů

en: Please enter some keywords.
cs: Zadejte prosím vyhledávaný termín.

en: comment
cs: komentář

en: Enter the terms you wish to search for.
cs: Zadejte hledaný termín.

en: Patterns
cs: Vzory
