Patterns Server (7.x-1.0-alpha2) - en to et translation catalogue (16 entries)

en: Title
et: Pealkiri

en: Login successful
et: Sisselogimine õnnestus

en: Author
et: Autor

en: Description
et: Kirjeldus

en: Download
et: Allalaadimine

en: File
et: Manus

en: Search
et: Otsing

en: Category
et: Kategooria

en: Selected
et: Valitud

en: Comment
et: Kommentaar

en: Score
et: Tulemus

en: Downloads
et: Allalaadimised

en: Please enter some keywords.
et: Sisesta mõni märksõna.

en: comment
et: kommentaar

en: Enter the terms you wish to search for.
et: Sisesta märksõnad, mida soovid otsida.

en: Patterns
et: Mustrid
