Patterns Server (7.x-1.0-alpha2) - en to eu translation catalogue (15 entries)

en: Title
eu: Izenburua

en: Login successful
eu: Saio hasieraketa zuzena

en: Author
eu: Egilea

en: Description
eu: Azalpena

en: Download
eu: Deskargatu

en: File
eu: Fitxategi

en: Search
eu: Bilatu

en: Category
eu: Kategoria

en: Selected
eu: Hautatuta

en: Comment
eu: Iruzkina

en: Score
eu: Puntuazioa

en: Please enter some keywords.
eu: Mesedez sartu hitz-gako batzuk.

en: comment
eu: iruzkina

en: Enter the terms you wish to search for.
eu: Idatzi bilatu nahi dituzun terminoak.

en: Patterns
eu: Ereduak
