Patterns Server (7.x-1.0-alpha2) - en to fa translation catalogue (16 entries)

en: Title
fa: عنوان

en: Login successful
fa: ورود موفقیت آمیز

en: Author
fa: نویسنده

en: Description
fa: شرح

en: Download
fa: دانلود

en: File
fa: فایل

en: Search
fa: جستجو

en: Category
fa: دسته بندی

en: Selected
fa: انتخاب شده

en: Comment
fa: دیدگاه

en: Score
fa: امتیاز

en: Downloads
fa: دانلودها

en: Please enter some keywords.
fa: لطفا تعدادی کلمه کلیدی وارد کنید.

en: comment
fa: دیدگاه

en: Enter the terms you wish to search for.
fa: عبارتی را که می‌خواهید جستجو گردد را وارد نمایید.

en: Patterns
fa: الگوها
