Patterns Server (7.x-1.0-alpha2) - en to fi translation catalogue (18 entries)

en: Title
fi: Otsikko

en: Login successful
fi: Kirjautuminen onnistui

en: Author
fi: Tekijä

en: Description
fi: Kuvaus

en: Download
fi: Lataa

en: File
fi: Tiedosto

en: Search
fi: Etsi

en: Category
fi: Kategoria

en: Selected
fi: Valittu

en: Comment
fi: Kommentti

en: Score
fi: Tulos

en: Downloads
fi: Lataukset

en: Please enter some keywords.
fi: Ole hyvä, anna joitakin avainsanoja.

en: comment
fi: kommentti

en: Enter the terms you wish to search for.
fi: Kirjoita haluamasi hakusanat.

en: Detail
fi: Lisätiedot

en: Patterns
fi: Sisältöpolut

en: Like
fi: Tykkää
