Patterns Server (7.x-1.0-alpha2) - en to fil translation catalogue (6 entries)

en: Title
fil: Pamagat

en: Author
fil: May akda

en: Description
fil: Paglalarawan

en: Search
fil: Hanapin

en: Comment
fil: Puna

en: Enter the terms you wish to search for.
fil: Ipasok ang mga katagang nais mong hanapin.
