Patterns Server (7.x-1.0-alpha2) - en to hr translation catalogue (15 entries)

en: Title
hr: Naziv

en: Login successful
hr: Prijava uspješna

en: Author
hr: Autor

en: Description
hr: Opis

en: Download
hr: Preuzimanje

en: File
hr: Datoteka

en: Search
hr: Pretraga

en: Category
hr: Kategorija

en: Selected
hr: Odabrano

en: Comment
hr: Komentar

en: Score
hr: Rezultat

en: Please enter some keywords.
hr: Molim unesite neke ključne riječi.

en: comment
hr: komentar

en: Enter the terms you wish to search for.
hr: Unesite izraze koje želite pronaći.

en: Patterns
hr: Obrasci
