Patterns Server (7.x-1.0-alpha2) - en to is translation catalogue (11 entries)

en: Title
is: Titill

en: Login successful
is: Innskráning tókst

en: Author
is: Höfundur

en: Description
is: Lýsing

en: Download
is: Hala niður

en: File
is: Skrá

en: Search
is: Leit

en: Category
is: Flokkur

en: Selected
is: Valið

en: Comment
is: Ummæli

en: Enter the terms you wish to search for.
is: Skrifaðu þau skilyrði sem þú vilt leita eftir.
