Patterns Server (7.x-1.0-alpha2) - en to ka translation catalogue (10 entries)

en: Title
ka: სათაური

en: Login successful
ka: ავტორიზაციამ წარმატებით ჩაიარა

en: Author
ka: ავტორი

en: Description
ka: აღწერა

en: Download
ka: გადმოტვირთვა

en: File
ka: ფაილი

en: Search
ka: ძიება

en: Category
ka: კატეგორია

en: Comment
ka: კომენტარი

en: Score
ka: ქულა
