Patterns Server (7.x-1.0-alpha2) - en to km translation catalogue (12 entries)

en: Title
km: ចំណង​ជើង

en: Author
km: អ្នក​និពន្ធ

en: Description
km: សេចក្ដី​ពិពណ៌នា

en: Download
km: ទាញយក

en: File
km: ឯកសារ

en: Search
km: ស្វែងរក

en: Category
km: ប្រភេទ

en: Selected
km: បាន​ជ្រើស

en: Comment
km: មតិ​យោបល់

en: Please enter some keywords.
km: សូម​បញ្ចូល​ពាក្យ​គន្លឹះ​មួយ​ចំនួន ។

en: comment
km: មតិយោបល់

en: Enter the terms you wish to search for.
km: បញ្ចូល​ពាក្យ​ដែល​អ្នក​ចង់​ស្វែងរក ។
