Patterns Server (7.x-1.0-alpha2) - en to ne translation catalogue (12 entries)

en: Title
ne: शीर्षक

en: Login successful
ne: सफलतापृर्वक लग-ईन भयो

en: Author
ne: लेखक

en: Description
ne: विवरण

en: File
ne: फ़ाइल

en: Search
ne: खोज्नुहोस्

en: Category
ne: वर्ग

en: Selected
ne: छानिएको छ

en: Comment
ne: प्रतिक्रिया

en: Please enter some keywords.
ne: कृपया केहि खोजी शब्दहरू हाल्नुस

en: Enter the terms you wish to search for.
ne: तपाईँले खोज्न चाहनुभएको शब्द हाल्नुहोस।

en: UUID
ne: अनुपम प्रयोगकर्ता परिचय संख्या
