Patterns Server (7.x-1.0-alpha2) - en to nn translation catalogue (11 entries)

en: Title
nn: Tittel

en: Author
nn: Forfattar

en: Description
nn: Beskriving

en: Download
nn: Last ned

en: File
nn: Fil

en: Search
nn: Søk

en: Category
nn: Kategori

en: Selected
nn: Valgt

en: Comment
nn: Kommentar

en: comment
nn: kommentar

en: Enter the terms you wish to search for.
nn: Skriv inn søkeorda dine
