Patterns Server (7.x-1.0-alpha2) - en to os translation catalogue (7 entries)

en: Title
os: Сæр

en: Author
os: Автор

en: Description
os: Афыст

en: Download
os: Рахæсс

en: File
os: Файл

en: Search
os: Агуырд

en: Category
os: Категори
