Patterns Server (7.x-1.0-alpha2) - en to ps translation catalogue (9 entries)

en: Title
ps: سرلیک

en: Author
ps: ليكوال

en: Description
ps: سپړنه

en: Download
ps: ښکته کړئ

en: File
ps: دوتنه

en: Search
ps: لټون

en: Category
ps: ټولی

en: Selected
ps: غوره شوي

en: Comment
ps: تبصره
