Patterns Server (7.x-1.0-alpha2) - en to si translation catalogue (5 entries)

en: Title
si: මාතෘකාව

en: Login successful
si: ඇතුල්වීම සාර්ථකයි

en: Description
si: විස්තරය

en: File
si: ගොනුව

en: Search
si: සොයන්න
