Patterns Server (7.x-1.0-alpha2) - en to sk translation catalogue (17 entries)

en: Title
sk: Názov

en: Login successful
sk: Prihlásenie úspešné

en: Author
sk: Autor

en: Description
sk: Popis

en: Download
sk: Prevziať

en: File
sk: Súbor

en: Search
sk: Vyhľadávanie

en: Category
sk: Kategória

en: Selected
sk: Zvolené

en: Comment
sk: Komentár

en: Score
sk: Skóre

en: Downloads
sk: Prevzatia

en: Please enter some keywords.
sk: Zadajte prosím nejaké kľúčové slovo.

en: comment
sk: komentár

en: Enter the terms you wish to search for.
sk: Zadajte slová, ktoré chcete vyhľadať.

en: Patterns
sk: Vzory

en: Like
sk: Páči sa mi to
