Patterns Server (7.x-1.0-alpha2) - en to sl translation catalogue (13 entries)

en: Title
sl: Naslov

en: Login successful
sl: Prijava uspešna

en: Author
sl: Avtor

en: Description
sl: Opis

en: Download
sl: Prenesi

en: File
sl: Datoteka

en: Search
sl: Išči

en: Category
sl: Kategorija

en: Selected
sl: Izbrano

en: Comment
sl: Komentar

en: Please enter some keywords.
sl: Prosim, vnesite nekaj ključnih besed.

en: comment
sl: komentiraj

en: Enter the terms you wish to search for.
sl: Vpišite izraze, ki jih želite poiskati.
