Patterns Server (7.x-1.0-alpha2) - en to sq translation catalogue (11 entries)

en: Title
sq: Titulli

en: Author
sq: Autori

en: Description
sq: Përshkrimi

en: Download
sq: Metoda e shkarkimeve

en: Search
sq: Kërko

en: Category
sq: Kategoria

en: Selected
sq: Zgjedhur

en: Comment
sq: Komenti

en: Please enter some keywords.
sq: Shkruaj ndonjë fjalëkyçe.

en: comment
sq: komenti

en: Enter the terms you wish to search for.
sq: Shkruaj frazat që duhen kërkuar.
