Patterns Server (7.x-1.0-alpha2) - en to te translation catalogue (10 entries)

en: Title
te: శీర్షిక

en: Login successful
te: ప్రవేశం విజయవంతం

en: Author
te: రచయిత

en: Description
te: వివరణ

en: Download
te: దింపుకోలు

en: File
te: ఫైల్

en: Search
te: వెతుకు

en: Category
te: వర్గం

en: Comment
te: వ్యాఖ్య

en: comment
te: వ్యాఖ్య
