Patterns Server (7.x-1.0-alpha2) - en to ug translation catalogue (8 entries)

en: Title
ug: تىما

en: Login successful
ug: ئوڭوشلۇق كىردىڭىز

en: Description
ug: بايانى

en: File
ug: ھۆججەت

en: Comment
ug: ئىنكاس

en: Please enter some keywords.
ug: ھالقىلىق سۆزنى كىرگۈزۈڭ

en: comment
ug: باھا

en: Uploaded
ug: يۈكلەنگەنلەر
