Patterns Server (7.x-1.0-alpha2) - en to uk translation catalogue (22 entries)

en: Title
uk: Заголовок

en: Login successful
uk: Вхід вдалий

en: Author
uk: Автор

en: Description
uk: Опис

en: Download
uk: Завантаження

en: File
uk: Файл

en: Search
uk: Пошук

en: Category
uk: Категорія

en: Selected
uk: Вибране

en: Comment
uk: Коментар

en: Score
uk: Вага

en: Downloads
uk: Завантаження

en: Please enter some keywords.
uk: Будь-ласка, введіть ключові слова.

en: comment
uk: коментар

en: Enter the terms you wish to search for.
uk: Введіть терміни, які необхідно знайти.

en: Detail
uk: Подробиці

en: Patterns
uk: Шаблони

en: Uploaded
uk: Вивантажено

en: Login failed
uk: Помилка реєстрації

en: Like
uk: Схоже на

en: Pid
uk: PID

en: Unlike
uk: Не подобається
