Patterns Server (7.x-1.0-alpha2) - en to vi translation catalogue (17 entries)

en: Title
vi: Tiêu đề

en: Login successful
vi: Đăng nhập thành công

en: Author
vi: Tác giả

en: Description
vi: Mô tả

en: Download
vi: Tải về

en: File
vi: Tập tin

en: Search
vi: Tìm kiếm

en: Category
vi: Mục phân loại

en: Selected
vi: Được chọn

en: Comment
vi: Bài bình luận

en: Score
vi: Điểm

en: Downloads
vi: Tải về

en: Please enter some keywords.
vi: Vui lòng nhập một vài từ khóa.

en: comment
vi: bài bình luận

en: Enter the terms you wish to search for.
vi: Nhập điều kiện tìm kiếm.

en: Detail
vi: Chi tiết

en: Patterns
vi: Các mẫu
