Patterns Server (7.x-1.0) - en to be translation catalogue (14 entries)

en: Title
be: Загаловак

en: Login successful
be: Паспяховы ўваход

en: Author
be: Аўтар

en: Description
be: Апісанне

en: Download
be: Сцягнуць

en: File
be: Файл

en: Search
be: Пошук

en: Category
be: Катэгорыя

en: Selected
be: Выбраны

en: Comment
be: Каментар

en: Score
be: Адзнака

en: Please enter some keywords.
be: Калі ласка, увядзіце ключавыя словы.

en: comment
be: каментар

en: Enter the terms you wish to search for.
be: Увядзіце ключавыя словы для пошуку.
