Patterns Server (7.x-1.0) - en to bg translation catalogue (12 entries)

en: Title
bg: Заглавие

en: Author
bg: Автор

en: Description
bg: Описание

en: Download
bg: Свали

en: File
bg: Файл

en: Search
bg: Търси

en: Category
bg: Категория

en: Selected
bg: Избрано

en: Comment
bg: Коментар

en: Please enter some keywords.
bg: Моля, въведете дума/ думи

en: comment
bg: Коментар

en: Enter the terms you wish to search for.
bg: Въведете думите, които желаете да търсите.
