Patterns Server (7.x-1.0) - en to da translation catalogue (17 entries)

en: Title
da: Titel

en: Login successful
da: Login succesfuld

en: Author
da: Forfatter

en: Description
da: Beskrivelse

en: Download
da: Hent

en: File
da: Fil

en: Search
da: Søg

en: Category
da: Kategori

en: Selected
da: Valgt

en: Comment
da: Kommentar

en: Score
da: Karakter

en: Please enter some keywords.
da: Indtast venligst nogle søgeord.

en: comment
da: kommentar

en: Enter the terms you wish to search for.
da: Indtast de ord du ønsker at søge efter.

en: Patterns
da: Mønstre

en: Uploaded
da: Uploadet

en: Login failed
da: Login mislykkedes
