Patterns Server (7.x-1.0) - en to hi translation catalogue (15 entries)

en: Title
hi: शीर्षक

en: Login successful
hi: लॉगिन सफल

en: Author
hi: लेखक

en: Description
hi: उल्लेख

en: Download
hi: डाउनलोड

en: File
hi: फ़ाइल

en: Search
hi: खोज

en: Category
hi: वर्ग

en: Selected
hi: चुना गया

en: Comment
hi: टिप्पणी

en: Score
hi: स्कोर

en: Please enter some keywords.
hi: कृपया कुछ खोजशब्द दर्ज करें।

en: comment
hi: कमेन्ट

en: Enter the terms you wish to search for.
hi: आप जिसकी खोज करना चाहते हैं वह शब्द दर्ज करें .

en: UUID
hi: युयुआइङी
