Patterns Server (7.x-1.0) - en to hy translation catalogue (10 entries)

en: Title
hy: Վերնագիր

en: Login successful
hy: Մուտքը կատարվել է հաջողությամբ

en: Author
hy: Հեղինակ

en: Description
hy: Նկարագրություն

en: Download
hy: Բեռնել

en: File
hy: Ֆայլ

en: Search
hy: Որոնել

en: Category
hy: Կատեգորիա

en: Selected
hy: ընտրված

en: Comment
hy: Մեկնաբանություն
