Patterns Server (7.x-1.0) - en to ja translation catalogue (18 entries)

en: Title
ja: タイトル

en: Login successful
ja: ログインに成功しました。

en: Author
ja: 投稿者

en: Description
ja: 説明

en: Download
ja: ダウンロード

en: File
ja: ファイル

en: Search
ja: 検索

en: Category
ja: カテゴリー

en: Selected
ja: 選択済み

en: Comment
ja: コメント

en: Score
ja: 得点

en: Downloads
ja: ダウンロード

en: Please enter some keywords.
ja: いくつかのキーワードを入力してください。

en: comment
ja: コメント

en: Enter the terms you wish to search for.
ja: 検索したいキーワードを入力してください。

en: Detail
ja: 詳細

en: Patterns
ja: パターン

en: Login failed
ja: ログインに失敗
