Patterns Server (7.x-1.0) - en to ku translation catalogue (13 entries)

en: Title
ku: ناونیشان

en: Login successful
ku: چوونه‌ژوره‌وه‌ سه‌رکه‌وتوبوو

en: Author
ku: نووسەر

en: Description
ku: دەربارە

en: Download
ku: داگرتن

en: File
ku: پەڕگە

en: Search
ku: گەڕان

en: Category
ku: پۆل

en: Selected
ku: هەڵبژێرراوە

en: Comment
ku: بۆچوون

en: Please enter some keywords.
ku: تکایه‌ هه‌ندێک وشه‌ بنووسه‌.

en: comment
ku: بۆچوون

en: Enter the terms you wish to search for.
ku: تکایا ئەو وشانە پڕبکەوە کە بە دوایاندا دەگەڕێیت.
