Patterns Server (7.x-1.0) - en to lt translation catalogue (15 entries)

en: Title
lt: Pavadinimas

en: Login successful
lt: Sėkmingai prisijungta

en: Author
lt: Autorius

en: Description
lt: Aprašymas

en: Download
lt: Atsisiųsti

en: File
lt: Failas

en: Search
lt: Paieška

en: Category
lt: Kategorija

en: Selected
lt: Pasirinkta

en: Comment
lt: Komentaras

en: Downloads
lt: Atsisiuntimai

en: Please enter some keywords.
lt: Prašome ką nors įvesti.

en: comment
lt: komentaras

en: Enter the terms you wish to search for.
lt: Įveskite paieškos žodžius.

en: Patterns
lt: Šablonai
