Patterns Server (7.x-1.0) - en to lv translation catalogue (16 entries)

en: Title
lv: Nosaukums

en: Login successful
lv: Pieteikšanās veiksmīga

en: Author
lv: Autors

en: Description
lv: Apraksts

en: Download
lv: Lejuplādēt

en: File
lv: Fails

en: Search
lv: Meklēt

en: Category
lv: Kategorija

en: Selected
lv: Izvēlēts

en: Comment
lv: Komentārs

en: Score
lv: Iegūtie punkti

en: Downloads
lv: Lejupielādes

en: Please enter some keywords.
lv: Lūdzu ievadiet dažus atslēgas vārdus.

en: comment
lv: komentārs

en: Enter the terms you wish to search for.
lv: Ievadiet terminus, kurus meklēt.

en: Login failed
lv: Autentifikācija neizdevās
