Patterns Server (7.x-1.0) - en to my translation catalogue (9 entries)

en: Title
my: ခေါင်းစဉ်

en: Author
my: စာရေးသူ

en: Description
my: ဖော်ပြချက်

en: Download
my: ဆွဲချရယူရန်

en: File
my: ဖိုင်

en: Search
my: ရှာရန်

en: Comment
my: မှတ်ချက်

en: Please enter some keywords.
my: ကျေးဇူးပြု၍ သော့ချက်စကားလုံးများကို ရေးသွင်းပါ

en: Enter the terms you wish to search for.
my: ရှာလိုသည့် စာလုံးများကို ထည့်ပါ
