Patterns Server (7.x-1.0) - en to oc translation catalogue (15 entries)

en: Title
oc: Títol

en: Author
oc: Autor

en: Description
oc: Descripcion

en: Download
oc: Telecargament

en: File
oc: Fichièr

en: Search
oc: Recercar

en: Category
oc: Categoria

en: Selected
oc: Seleccionat

en: Comment
oc: Comentari

en: Score
oc: Marca

en: Please enter some keywords.
oc: Entratz de mots claus.

en: comment
oc: comentari

en: Enter the terms you wish to search for.
oc: Indicar los tèrmes de recercar

en: Patterns
oc: Motius

en: UUID
oc: Identificant universal unic (UUID)
