Patterns Server (7.x-1.0) - en to pa translation catalogue (8 entries)

en: Title
pa: ਟਾਈਟਲ

en: Author
pa: ਲੇਖਕ

en: Description
pa: ਵੇਰਵਾ

en: Download
pa: ਡਾਊਨਲੋਡ

en: Search
pa: ਲੱਭੋ

en: Category
pa: ਕੈਟਾਗਰੀ

en: Selected
pa: ਚੁਣੇ

en: Comment
pa: ਟਿੱਪਣੀ
