Patterns Server (7.x-1.0) - en to pt translation catalogue (14 entries)

en: Title
pt: Título

en: Login successful
pt: Sessão iniciada com sucesso

en: Author
pt: Autor

en: Description
pt: Descrição

en: Download
pt: Descarregar

en: File
pt: Ficheiro

en: Search
pt: Pesquisar

en: Category
pt: Categoria

en: Selected
pt: Selecionado

en: Comment
pt: Comentar

en: Score
pt: Pontuação

en: Please enter some keywords.
pt: Por favor introduza algumas palavras chave.

en: comment
pt: comentar

en: Enter the terms you wish to search for.
pt: Introduza os termos pelos quais pretende pesquisar.
