Patterns Server (7.x-1.0) - en to ro translation catalogue (14 entries)

en: Title
ro: Titlu

en: Login successful
ro: Autentificare reușită

en: Author
ro: Autor

en: Description
ro: Descriere

en: Download
ro: Descarcă

en: File
ro: Fișier

en: Search
ro: Căutare

en: Category
ro: Categorie

en: Selected
ro: Selectat

en: Comment
ro: Comentariu

en: Score
ro: Scor

en: Please enter some keywords.
ro: Vă rugăm să introduceţi câteva cuvinte cheie.

en: comment
ro: comentariu

en: Enter the terms you wish to search for.
ro: Introduceţi termenii doriţi pentru căutare.
