Patterns Server (7.x-1.0) - en to ru translation catalogue (19 entries)

en: Title
ru: Заголовок

en: Login successful
ru: Вход успешен

en: Author
ru: Автор

en: Description
ru: Описание

en: Download
ru: Скачать

en: File
ru: Файл

en: Search
ru: Поиск

en: Category
ru: Категория

en: Selected
ru: Выбрано

en: Comment
ru: Комментарий

en: Score
ru: Результат

en: Downloads
ru: Загрузки

en: Please enter some keywords.
ru: Пожалуйста, введите ключевые слова.

en: comment
ru: комментарий

en: Enter the terms you wish to search for.
ru: Введите ключевые слова для поиска.

en: Detail
ru: Подробнее

en: Patterns
ru: Шаблоны

en: Login failed
ru: Авторизация не удалась

en: Like
ru: Нравится
