Patterns Server (7.x-1.0) - en to se translation catalogue (6 entries)

en: Title
se: Bajilčala

en: Author
se: Čálli

en: Description
se: Čilgehus

en: Download
se: Viečča fiilla

en: File
se: Fiila

en: Search
se: Oza
