Patterns Server (7.x-1.0) - en to sr translation catalogue (6 entries)

en: Title
sr: Наслов

en: Author
sr: Аутор

en: Description
sr: Опис

en: Search
sr: Претрага

en: Comment
sr: Коментар

en: UUID
sr: <em>UUID</em>
