Patterns Server (7.x-1.0) - en to sv translation catalogue (18 entries)

en: Title
sv: Titel

en: Login successful
sv: Inloggning lyckades

en: Author
sv: Författare

en: Description
sv: Beskrivning

en: Download
sv: Ladda ned

en: File
sv: Fil

en: Search
sv: Sök

en: Category
sv: Kategori

en: Selected
sv: Vald

en: Comment
sv: Kommentar

en: Score
sv: Poäng

en: Downloads
sv: Nedladdningar

en: Please enter some keywords.
sv: Var vänlig ange några nyckelord.

en: comment
sv: kommentar

en: Enter the terms you wish to search for.
sv: Ange de termer du vill söka efter.

en: Patterns
sv: Mönster

en: Login failed
sv: Inloggning misslyckades

en: Like
sv: Gilla
