Patterns Server (7.x-1.0) - en to th translation catalogue (13 entries)

en: Title
th: หัวข้อ

en: Login successful
th: เข้าสู่ระบบสำเร็จ

en: Description
th: คำอธิบาย

en: Download
th: ดาวน์โหลด

en: File
th: ไฟล์

en: Search
th: ค้นหา

en: Category
th: หมวดหมู่

en: Selected
th: ถูกเลือก

en: Score
th: คะแนน

en: Please enter some keywords.
th: กรุณาใส่คำที่ต้องการค้นหา

en: comment
th: ความคิดเห็น

en: Enter the terms you wish to search for.
th: ใส่คำที่คุณต้องการค้นหา

en: Detail
th: รายละเอียด
