Patterns Server (7.x-1.0) - en to ur translation catalogue (5 entries)

en: Title
ur: عنوان

en: Login successful
ur: آپ کامیابی سے داخل  ہوچکے ہیں۔

en: Author
ur: مصنف

en: Description
ur: وضاحت

en: Search
ur: تلاش
