Patterns Server (7.x-1.0) - en to az translation catalogue (12 entries)

en: Title
az: Başlıq

en: Author
az: Müəllif

en: Description
az: İzahat

en: Download
az: Yüklə

en: File
az: Fayl

en: Search
az: Axtarış

en: Category
az: Kateqoriya

en: Selected
az: Seçildi

en: Comment
az: Şərh

en: Score
az: Hesab

en: comment
az: şərh

en: Enter the terms you wish to search for.
az: Axtarmaq istədiyiniz şərtləri daxil edin.
