Patterns Server (7.x-1.0-alpha2) - en to gu translation catalogue (6 entries)

en: Title
gu: શિર્ષક

en: Login successful
gu: પ્રવેશ સફળ

en: Author
gu: લેખક

en: Description
gu: વર્ણન

en: Search
gu: શોધ

en: Category
gu: શ્રેણી
